Polskie centrum gry DeadZR

POLSKIE CENTRUM GRY


#1 2014-03-08 22:10:37

PSYCH0L

Zombie

Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 1
Punktów :   

Klan [WIPE] <Rekrutacja Otwarta>

KLAN [WIPE]
                                                                    A więc zacznę może od razu rzeczowo, czyli od wymagań .
                                               - Szukamy ludzi w wieku 16+,
                                               - Co najmniej jedna wyskilowana postać .
                                               - Global gotowy na pvp.
                                               - Dodajemy 1 postać za darmo, jeżeli chcemy dodać więcej niż jedną trzeba zakupić sloty do klanu .
                                               - Znajomość gry Musi być dość wysoka, oczekujemy ludzi minimalnie z lekkim ,,skilem''.
                                               - Musisz mieć zabitych około 100 sumując cywilów i Bandytów na głównej postaci.

                                                                                                     CO OFERUJEMY ?
                                               - Własnego ts'a
                                               - ,,Bogate'' pvp
                                               - Wspólne eventy.
                                               - PvP clanowe.
                                                                         I O WIELE WIĘCEJ !
           
Teraz może omówimy kwestie, graczy zaczynających grę.
Gracz który chce dołączyć do klanu a nie mają np globala, lub wyskilowanej postaci. Dostanie tydzień rekrutacyjny. (Przyznam szczerze że sam wyskilowałem 2 psotacie i uzbierałem global w 4 dni, więc tydzień spokojnie starczy). Osoba ta NIE będzie brana na pvp, do czasu spełnienia wymagań.


                          Aktualnie jest nas 3. I przyznam szczerze że nawet w pojedynkę rozwalamy nawet 7 osobowe klany bez większych problemów. Lecz postanowiliśmy otworzyć horyzonty dla większej ilości osób.





                                                                                                 Wzór Podania do naszego Klanu (Podania wysyłać na PW)
                                                                                              - Imię
                                                                                              - Nick Pseudo (Jak dana osoba chciała by żeby się do niej zwracać)
                                                                                              - Wiek
                                                                                              - Doświadczenie z WarZ/Infestation
                                                                                              - Doświadczenie z DeadZ
                                                                                              - Kontakt .

Ostatnio edytowany przez PSYCH0L (2014-03-08 22:12:27)

Offline

 

#2 2014-03-09 00:11:39

Rilexx

Zombie

Zarejestrowany: 2014-03-01
Posty: 3
Punktów :   -1 

Re: Klan [WIPE] <Rekrutacja Otwarta>

a dasz mi klucz '_' ?

Offline

 

#3 2014-03-13 22:38:38

ju1ce

Zombie

Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 3
Punktów :   -1 

Re: Klan [WIPE] <Rekrutacja Otwarta>

Jest możliwość nie uczestniczyć w komunikowaniu się po przez team speak 3? ponieważ mam cholerny ping, podczas gdy gram i mam odpalonego ts3, jedyne rozwiązania skype, ts2 itd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracownicymzk.pun.pl www.pomoc.pun.pl www.world-of-fantasy.pun.pl www.mlodziigniewni.pun.pl www.wspum.pun.pl